Nowoczesność i wygoda

Marki Jest 6 marek

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • GAŁA MEBLE

  Gała Meble Sp. z o.o. to firma posiadająca 100% polskiego kapitału. Firma działa na rynku polskim i zagranicznym. Gała Meble to cztery zakłady produkcyjne, z czego trzy mieszczą się w Twardogórze.
  Oferta Gała Meble to przede wszystkim meble pokojowe; meblościanki, meble sytemowe, meble kuchenne, szafy, komody.
  Pracujemy dla naszych Klientów już od ponad trzydziestu lat. Z małego rodzinnego przedsiębiorstwa zatrudniającego kilka osób przekształciliśmy się fabrykę mebli z nowoczesnym parkiem maszynowym, który stawia nas w czołówce polskich producentów mebli.
  Gała Meble to oryginalne kolekcje mebli, które powstały na deskach kreślarskich najlepszych projektantów. Nasze meble cechuje nowoczesny design, wysokiej jakości materiały, staranne wykonanie i perfekcyjnie dopracowane detale.
  Naszym celem jest dbałość o satysfakcję i zadowolenie Klienta.

 • JARSTOL

  Jesteśmy Firmą zajmującą się produkcją mebli systemowych.

  Naszą cechą charakterystyczną to wieloletnia praktyka w produkcji mebli oraz obsłudze klienta, która stawia nas w czołówce firm o podobnym profilu.

  Nasze meble wyróżniają się funkcjonalnością, oryginalnością oraz wysoką jakością wykonania. Z naszych systemów wybierzesz meble do biura, sypialni, jadalni, pokoju dziennego oraz przedpokoju.

 • KD-MEBLE Zbigniew Drożdż

  Producent mebli tapicerowanych

 • ML MEBLE

  ML MEBLE to firma rodzinna prowadzona od początku przez Dariusza Niszcz od 1996 roku. 100% kapitału polskiego w rękach jednego właściciela to niewątpliwie w dzisiejszych czasach atut, komfort prowadzenia działalności jak i pewność dla obecnych jak i przyszłych kontrahentów.

  Początkowo jako mały zakład stolarski wykonywał zupełnie inny profil produkcji niż teraz. Jednak możliwość rozwoju jakie dawał w tamtych czasach przemysł meblarski szybko spowodował zmienienie profilu produkcyjnego właśnie na meble.

  Założenia firmy jak i jej właściciela polegające na produkcji najwyższej jakość produktów sprawiły, że w 100% nasze zakłady wyposażone są w park technologiczny największych i najlepszych producentów maszyn dla przemysłu meblarskiego na świecie.

 • PHU HELIOS

  Firma Helios powstała w 2001 roku. Od tego czasu ciągle umacniamy swoja pozycję na rynku, jako producent mebli. Poszerzamy z powodzeniem grono zadowolonych klientów.

  Naszą specjalnością są stoły, ławy, ławo-stoły, stoliki i krzesła.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów